1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Meizu 17’nin Bazı Özellikleri Paylaşıldı

Meizu 17’nin Bazı Özellikleri Paylaşıldı

Çinli teknoloji üreticisi Meizu, 2020 yılı amiral gemisi telefon modeli Meizu 17'nin bazı özelliklerini Çin sosyal medya sitesi Weibo'da paylaştı.

meizu 17

Çinli akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Meizu, 22 Nisan’da tanıtmayı planladığı amiral gemisi telefon modeli Meizu 17’nin bazı özelliklerini paylaştı. Şirket yaptığı açıklama ile Meizu 17’nin donanım ve tasarım olarak tüketicileri oldukça fazla etkilemesini bekliyor.

Meizu 17 Qualcomm’un Snapdragon 865 İşlemcisini Kullanacak

Çinli teknoloji devi Meizu, Türkiye’de çok aktif olarak yer almasa da Dünya üzerinde oldukça aktif bir firma. Meizu, fiyat performans cihazları ile oldukça dikkat çekse de amiral gemisi telefonları ile de piyasada etkisini hissettiriyor. Meizu, 2020 yılı amiral gemisi olan Meizu 17 ile ilgili bazı özellikleri Çin sosyal medya sitesi Weibo üzerinden paylaştı. Amiral gemisi telefon modelinin donanım özellikleri ve tasarımı ise göz doldurdu.

Meizu’nun Weibo’da yaptığı paylaşıma göre Meizu 17 gücünü Qualcomm’un amiral gemisi telefonlarında sıkça kullanılan Snapdragon 865 işlemcisinden alacak. Qualcomm’un X55 modemini de barındıran Meizu 17 bu sayede 5G desteğine de sahip olacak. Telefon modeli kullanıcılarına 4500 mAhlik batarya büyüklüğü ile hizmet edecek. Meizu 17 ayrıca bataryasını daha etkin kullanmasını sağlayacak “mSmart” teknolojisine de sahip olacak.

Yorum Yap