1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix Türkiye Şubat Programı Açıklandı

Netflix Türkiye Şubat Programı Açıklandı

Netflix şubat ayı içerisinde Netflix orjinal içerikleri olarak dizi, film ve belgeselleri kullanıcıları ile paylaşıyor.

netflix

Netflix çok büyük bir kitle tarafından takip edilen film ve dizi benzeri yapımları insanlar ile paylaşan yayın platformu. Netflix her ay olduğu gibi bu ayda yeni içeriklere sahip olacak. Bunlardan bir kısmı Netflix orijinal içerikleri iken bir kısmı ise Netflix’den bağımsız fakat Netflix tarafından hakları satın alınan içerikler.

Netflix Türkiye Şubat Ayı Programı

Netflix orijinal içerikler olarak oldukça zengin bir platform. Şubat ayında Netflix orijinal dizilerinden bir çok dizinin yeni sezonları izleyiciler ile buluşacak. Bu diziler ve sezonları sırası ile; Locke & Key (1. sezon – 7 Şubat), Narcos : Mexico (2. sezon – 15 Şubat), Las Chicas Del Cable: 1. Kısım (Final Sezonu – 14 Şubat), Better Call Saul (5. Sezon – 24 Şubat), Love is Blind ve Van Helsing.

Netflix orijinal filmlerine baktığımızda ise Netflix diğer aylarda olduğu gibi fazla sayıda filmi izleyiciler ile buluşturuyor. Bu filmlerden bazıları; Horse Girl, The Lst Thing He Wanted, All the Bright Places. Şubat ayında yayınlanacak Netflix orijinal belgeselleri ise Road to Roma, Who Killed Malcolm X ve Formula 1: Drive to Survive.

Yorum Yap