1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix Türkiye Kampanyasını Sonlandırdı

Netflix Türkiye Kampanyasını Sonlandırdı

Netflix Türkiye, yeni üyeliklerin faydalanabildiği ilk ay ücretsiz kampanyasını sonlandırdı.

netflix

Dünya’da ve Türkiye’de oldukça fazla üyesi olan popüler yayın platformu Netflix, Türkiye kullanıcılarına sunduğu ilk ay deneme promosyonunu durdurduğunu belirtti.

İlk Ay Artık Ücretli

Popüler yayın platformu Netflix, Türkiye’de geçtiğimiz aylarda yeni kullanıcılarına ilk ay ücretsiz Netflix kullanmalarına olanak sağlayan kampanyasını durdurduğunu açıkladı. Bu kampanya ile birlikte yeni üye olan kullanıcılar ilk ay ücretsiz üyelik ile Netflix’i kullanıp dilerler ise üyeliklerine ücretli bir şekilde devam edebiliyorlardı. Netflix Türkiye’de uyguladığı bu uygulamayı sonlandırdı.

Netflix geçtiğimiz gün bu uygulamayı sonlandırdığını açıkladı. Şirket sonlandırma nedenini açıklamasa da sonlandırma sebebinin sürekli yeni hesap açarak promosyonun suistimal edilmesi olduğunu tahmin etmek zor değil. Promosyon sürekli yeni sanal kartlar açarak suistimal edilebiliyordu. Netflix Türkiye Sözcüsü bu konu ile ilgili yaptığı açıklamada Türkiye’de üye kazanmak için yeni kampanya ve promosyonlar üzerinde çalıştıklarını ve yeni promosyonu kısa sürede açıklayacaklarını duyurdu.

Yorum Yap