1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus 8 Pro’nun Bazı Özellikleri Paylaşıldı

OnePlus 8 Pro’nun Bazı Özellikleri Paylaşıldı

Çinli akıllı telefon üretcisi OnePlus'ın yeni telefon modeli OnePlus 8 Pro'ya ait bazı özellikler şirket CEO'su tarafından açıklandı.


Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus yeni amiral gemisi telefon modeli OnePlus 8 Pro’ya ait işlemci, RAM ve depolama alanı özelliklerini paylaştı. Paylaşılan özellikler telefon modelinin ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor.

OnePlus 8 Pro Snapdragon 865 Kullanacak

Geçtiğimiz günlerde logosunu değiştiren OnePlus’ın CEO’su şirketin yeni amiral gemisi telefon modeli OnePlus 8 Pro’nun işlemci, RAM ve depolama alanı özelliklerini ve telefon modelinin oldukça üst düzey performans gösterdiğini belirtti. OnePlus CEO’sunun yaptığı açıklamaya göre OnePlus 8 Pro gücünü işlemci olarak Snapdragon 865 kullanacak. Telefon modelinin ekranının ise 120 Hz yenileme özelliğine sahip olmayacağı CEO tarafından açıklandı.

OnePlus’ın CEO’su OnePlus 8 Pro ile ilgili yaptığı açıklamada yüksek boyutlu bir LPDDR5 RAM’e ve UFS 3.0 depolamaya sahip olacağını belirtti. Önceki versiyonlarına göre oldukça yüksek performans göstermesi beklenen telefon modelinin önceki versiyonlarına göre değişmeyen tek özelliğinin UFS 3.0 depolaması olduğunu belirten CEO, şirket olarak yazılım optimizasyonlarına yoğunlaştıklarını sözlerine ekledi. OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro, 14 Nisan’da tanıtılacak.

Yorum Yap