1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus 8 Pro’nun Görüntüleri Ortaya Çıktı

OnePlus 8 Pro’nun Görüntüleri Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus'ın önümüzdeki ay tanıtmayı planladığı akıllı telefonu OnePlus 8 Pro'ya ait render görüntüleri ortaya çıktı.


Son dönemlerde isminden sıkça bahsettirmeyi başaran akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın yeni telefon modeli OnePlus 8 Pro’ya ortaya çıkan bazı özelliklerinden sonra telefon modeline ait render görüntüleri de ortaya çıktı.

OnePlus 8 Pro’ya ait Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Çin merkezli ismini son zamanlarda sıkça duyurmayı başaran OnePlus’ın amiral gemisi telefonuna ait yeni render görüntüleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntüler eşiğinde telefonunun arka tarafında 4 kameralı bir kurulum yer alıyor. OnePlus 8 Pro’nun 3 kamerası alt alta sıralı konumda yer alırken dördüncü kamera ise yanlarında yer alıyor. Cihazda logonun kameraların altında bulunduğu görülürken OnePlus 5G isminin ise en alt kısımda yer aldığı görülebiliyor. Telefon modelinin Samsung Galaxy S serisi gibi kıvrımlı bir yapıda olduğu ortaya çıkan fotoğraftan anlaşılabiliyor.

OnePlus 8 Pro’nun yakın zamanda ortaya çıkan özellikleri ise telefon modelinin donanımı hakkında almak isteyenler için fikir sunuyor. Telefon modeli işlemci olarak Snapdragon 865 kullanırken GPU olarak ise Adreno 650 kullanacak. 4500 mAh bataryaya sahip olan OnePlus 8 Pro, 30W hızlı şarj desteğini de kullanıcılara sunacak. Resmi olmayan kaynaklara göre telefon modeli 15 Nisan tarihinde tanıtılacak.

Yorum Yap