1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Redmi Note 9’un Tasarımı ile Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Redmi Note 9’un Tasarımı ile Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Redmi'nin Mayıs ayı içinde tanıtmayı planladığı yeni akıllı telefon modeli Redmi Note 9'a ait özellikler ve tasarımı TENAA'da ortaya çıktı.

redmi note 9

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin alt firması Redmi’nin Mayıs ayı içerisinde tanıtmayı planladığı yeni telefon modeli Note 9 TENAA’da ortaya çıktı. Redmi Note 9’a ait bazı özellikler ve tasarımıda TENAA’da yer aldı.

Redmi Note 9 4 Kameralı Kare Kuruluma Sahip Olacak

Redmi’nin geçtiğimiz günlerde tanıttığı Note 9 serisi telefon modelleri olan Redmi Note 9 Pro ve Redmi Note 9 Pro Max’in ardından kısa bir süre içinde Redmi Note 9’unda tanıtılması bekleniyordu. TENAA’da ortaya çıkan telefon modelinin Redmi Note 9 olduğu ve Mayıs içerisinde tanıtılacağı iddia edildi. TENAA’da ortaya çıkan bilgilere göre telefon modeli arka tarafında ortada 4 kameralı kare bir kuruluma sahip olacak.

Redmi Note 9’un arka tarafında bulunan 4 kameralı kurulumdan ana kamerasının 48 MP çözünürlüğe sahip olacağı bu kamera kurulumunun Note 9 Pro ve Note 9 Pro Max’taki ile aynı olacağı iddia edildi. Telefon modelinin ön tarafında da 13 MP çözünürlükte bir kamera bulunması bekleniyor. Telefon modeli gücünü ise 2.0 GHz hız sunun 8 çekirdekli bir işlemciden alacak. 22,5 W hızlı şarj desteği sunan Redmi Note 9’un batarya kapasitesi ise 5020 mAh. Telefon modelinin Mayıs 2020 içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Yorum Yap