1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy Note10+’dan İlk Görüntüler

Samsung Galaxy Note10+’dan İlk Görüntüler

Samsung'un ağustos ayınca duyuracağı Galaxy Note ailesinin yeni üyesi Note10'un büyük üyesi Note10+'ın yeni video görüntüleri ortaya çıktı.

teknohabir-note-10-yeni-gorsel

Samsung önümüzdeki ağustos ayında Galaxy Note serisi yeni amiral gemisi telefonlarını tanıtacak. Galaxy Note10 ile ilgili çalışmalar bir taraftan sürerken, diğer tarafdan da Samsung’un yeni akıllı telefonuyla ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer gelen bilgiler ise Samsung Galaxy Note10’un daha büyük olan modeli ile ilgili. Samsung’un yeni amiral gemisinin Galaxy Note10+ ismi ile piyasaya sürüleceği ortaya çıktı. Üstelik bu bilgi, bir video ile desteklendi. İşte o video;

Bu video YouTube’da teknolojik videolar paylaşan TechTalkTV isimli Youtube kanalından geliyor. Ayrıca video, Galaxy Note10’lar ile ilgili daha önce ortaya çıkan bilgiler ile de paralellik gösteriyor. Bu da Samsung’un Galaxy Note10 modellerinde kulaklık girişi bulunmayacağını açıkça ortaya koyuyor. Ayrıca Samsung Galaxy Note10+’ın köşelerinin kıvrımlı olduğunu ve telefonun arka üçlü kamera kurulumunun dikey bir şekilde olduğunu gösteriyor.

Yorum Yap