1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Z Flip İçin 3 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Samsung Galaxy Z Flip İçin 3 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Samsung'un 11 Şubat'ta Unpacked etkinliğinde tanıttığı yeni katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Flip'e ait 3 yeni tanıtım videosu yayınlandı.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 11 Şubat’ta duyurduğu yeni katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Flip’e ait 3 yeni tanıtım videosu yayınladı. Telefona ait bazı özellikleri gösteren bu videolar, Samsung Galaxy Z Flip almayı düşünenler için belirleyici olabilir.

Yeni Nesil Katlanabilir Telefon Modeli Galaxy Z Flip

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un 11 Şubat’ta düzenlediği Unpacked etkinliğinde Galaxy S20 serisi ve Galaxy Buds+ ile birlikte duyurduğu yeni nesil katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip’e ait 3 yeni tanıtım videosu yayınlandı. Tanıtılan videolarda Samsung Galaxy Z Flip’e özel bazı özellikler gösteriliyor.

Samsung, Galaxy S20 Ultra modelinin özelliği olarak tanıtılan Hyperlapse isimli kamera çekim modundan bahsetmişti. Bu özelliğin kullanımı için ise tripoda ihtiyaç duyuluyordu. Galaxy Z Flip’in katlanabilir yapısı sayesinde kendisini tripod gibi kullanabildiği tanıtım videosunda vurgulanıyor. Diğer tanıtım videosunda ise telefonun katlanabilir yapısı sayesinde eller serbest selfie çekilebildiği anlatılıyor. Üçüncü ve son tanıtım videosunda ise telefon modelinin kapalı iken sahip olduğu ufak ekran ile yapılabilen şeyler tanıtım videosunda gösteriliyor.

Yorum Yap