1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Z Flip’in Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy Z Flip’in Fiyatı Belli Oldu

Samsung'un yeni katlanabilir telefon modeli olan Galaxy Z Flip'in detaylarının ardından fiyatı da ortaya çıktı.

galaxy z flip

Samsung’un Galaxy Fold modelinden sonra önümüzdeki günlerde yeni bir katlanabilir telefon modeli tanıtacak. Samsung’un 2. katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Flip’in tanıtım gününe çok az bir süre kala telefonun fiyatı ortaya çıktı.

Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip hakkındaki ilk fiyat duyumları çıktığı zaman 800 euro gibi ucuz fiyata çıkacağı söylenmişti. Samsung Galaxy Z Flip satın almayı düşünenler ise bu duruma oldukça sevinmişti. Fakat son gelen duyumlara göre Samsung yeni katlanabilir cihazı Galaxy Z Flip’i Avrupa sınırları içerisinde 1599 Euro etiketi ile satışa sunacak. Güncel kur ile çarptığımızda yaklaşık 10000 Türk Lirası’na denk gelen cihazın Türkiye satış fiyatının yaklaşık 14000 Türk Lira olması oldukça muhtemel.

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’in özelliklerine baktığımızda ise telefon 6.7 inç 2336×1080 çözünürlükte yeni AMOLED ultra ince ekran teknolojisi ile geliyor. Telefon Snapdragon 855 Plus işlemci seti kullanırken 8 GB RAM ile kullanıcı ile buluşacak. Telefonun arka yüzeyinde 2 tane 12 MP çözünürlüğünde kamera bulunurken ön kamerası ise 10 MP çözünürlüğünde. Samsung’un yeni katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip’i 11 Şubat’ta şirketin amiral telefonu S20 ile beraber tanıtması bekleniyor.

Yorum Yap