1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Z Flip’in Reklam Filmi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Z Flip’in Reklam Filmi Ortaya Çıktı

Akıllı telefon dünyasının önde gelen isimlerinden Samsung'un yakın zamanda tanıtacağı yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip'e ait reklam filmi ortaya çıktı.

samsung galaxy z flip

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy Fold’dan sonraki yarın(11.02.2020)’de tanıtacağı yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’e ait reklam filmi ortaya çıktı.

Samsung’un Yeni Katlanabilir Telefonu: Galaxy Z Flip

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, katlanabilir telefonlarına yeni bir tanesini daha ekliyor. Galaxy Z Flip olarak adlandırılan model Galaxy Fold’un aksine dikey olarak katlanıyor. Samsung Galaxy Z Flip altın rengi, pembe, siyah ve gümüş renklerinde satışa çıkacak. Ortaya çıkan haberin devamında izleyebileceğiniz reklam filminde telefonun pembe ve siyah versiyonu net bir şekilde görülebiliyor.

Samsung’un yeni nesil katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip katlandığı zaman 1.06 inç boyutunda ufak bir ekrana sahip oluyor. Bu ekrandan saat ile birlikte bildirimde görüntülenebiliyor. Samsung Galaxy Z Flip telefonunda Snapdragon 855 Plus işlemci ile beraber 8 GB RAM kullanıyor. Telefonun depolama alanı ise 256 GB. Yeni katlanabilir telefonun arka tarafında 2 adet kamera bulunuyor. Bu kameraların ikiside 12 MP çözünürlüğe sahip iken diyaframları ise f/1.8 ve f/2.2. Telefon açıldığında ise 10 MP çözünürlüğünde bir ön kameraya sahip oluyor. Batarya konusunda zayıf kalan Galaxy Z Flip 3300 mAh bir bataryaya ve 15 W hızlı şarj desteği ile satışa çıkacak. Türkiye’de tahmini satış fiyatı ise minimum 14 bin Türk Lirası.

Yorum Yap