1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Twitter’a Tweet Zamanlama Özelliği Eklendi

Twitter’a Tweet Zamanlama Özelliği Eklendi

tweet zamanlama özelliği

Twitter’ın bilgisayar üzerinden kullanılabilen fakat diğer uygulamaları için de bir süredir gelmesi beklenen özellik yayınlanan güncelleme ile tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale geldi. Gelen güncelleme, kullanıcıların ileri tarihe tweet zamanlama özelliğini ekliyor.

Twitter’a Tweet Zamanlama Özelliği Eklendi

Twitter’da bu zamana kadar zamanlama özelliğinin bulunmaması pek çok kullanıcı için sıkıntılı bir duruma sebep oluyordu. Sadece bilgisayar üzerinden kullanılabilen tweet zamanlama özelliği özellikle çok takipçili hesap sahiplerini zor durumda bırakıyordu. Twitter yayınladığı güncelleme ile bütün kullanıcılarına bu özelliği sundu. Bu güncelleme ile birlikte web sitesi üzerinden planlamanın yanında taslak tweetlerde oluşturulabilecek

Twitter Suppor hesabından konu ile ilgili bir videonunda yer aldığı bir tweet paylaşıldı. Güncellemenin kısa bir süre içerisinde bütün uygulamalara ulaştırılması planlanıyor. Güncellemeyi alan kullanıcıların tweet zamanlama özelliğini kullanması için yapması gereken tek şey tweet atma penceresinde “Planlanmış Tweet” butonuna tıklamak.

Yorum Yap