1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Cinayet Süsü Netflix’e Eklendi

Cinayet Süsü Netflix’e Eklendi

Netflix bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile birlikte abonelerini oldukça mutlu eden bir haber verdi. Netflix paylaşımında Cinayet Süsü filminin platforma eklendiğini doğruladı.

cinayet süsü

2019’un aralık ayında Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs ile bütün dünya mücadelesini sürdürüyor. Virüsün bulaşmasını azaltmak sebebi ile evde kalan insanların yaptıkları bir numaralı aktivide ise dizi ve film izlemek oluyor. Netflix gibi platformlara gösterilen ilginin arttığı bu dönemlerde Netflix, resmi Instagram sayfasından sevindirici bir haber paylaştı.

Cinayet Süsü Netflix’te

Netflix, resmi hesabı üzerinden bu sabah yaptığı paylaşım ile birlikte sevindirici haberi aboneleri ile paylaştı. Türk komedi, polisiye filminin Netflix’e eklenişi böylelikle duyurulmuş oldu. Ünlü yönetmen Ali Atay’ın yönetmenliğini yaptığı Cinayet Süsü filminin başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür yer alıyor.

Senaryosu Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit tarafından yazılan Cinayet Süsü filminde, bir dizi cinayet işleyen bir seri katilin peşine düşen cinayet büro ekibinin başına gelenler konu alınıyor. Oldukça eğlenceli bir film olarak karşımıza çıkan Cinayet Süsü’nde cinayetlerin uzun süre çözülememesi sonucunda büronun üzerindeki baskının artması ile birlikte ekibe gönderilen suç uzmanı ile birlikte maceraları başlıyor.

Cinayet Süsü Fragmanı;

 

Yorum Yap