1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix Ücretsiz Film Yayınına Başladı

Netflix Ücretsiz Film Yayınına Başladı

Netflix Ücretsiz deneme sürümünü kaldırdı ve yeni bir kampanya oluşturduğunu açıkladı. Netflix bu kampanyayla, içeriğinde bulunan bazı filmlerin üye olmasanız bile ücretsiz izlenebilmesini sağlıyor.

netflix

Netflix Ücretsiz deneme sürümünü kaldırdı ve bununla birlikte yeni bir kampanya oluşturdu.Netflix bu kampanyayla, içeriğinde bulunan bazı filmlerin üye olmasanız bile ücretsiz izlenebilmesini sağlıyor.

Netflix’te Abone Olmadan Ücretsiz Deneyim

Günümüzün en büyük film ve dizi platformu olan Netflix yeni bir kampanyaya imza attı. Abonelerinin içeriklerine erişip, ayrıcalıklarını kullanabildiği Netflixin 160 milyona yakın abonesi var. Kullanıcılar seçtikleri paketlere göre ayrı haklara sahip oluyor. Netflix bir süredir kaydını yeni yapan izleyiciler için bir aylık bir opsiyon tanıyordu. Netflix kaydını yeni yapan kullancılara bir aylık deneme sürümü verip ücretini 1 ayın sonunda almaya başlıyordu. Ancak platform geçtiğimiz günlerde kullanıcılara sunduğu bu ücretsiz deneme sürümü uygulamasını kaldırdı.

Netflix aldığı bu kararlardan sonra kullanıcı kaybetmemek ve daha fazla abone kaydı alabilmek için yeni kampanyalar yapacağını, yaptığı açıklamalarda değindi. Bugünlerde ise Netflix Türkiye’ye yapıalacak kampanyanın içeriği ortaya çıktı. Bu kampanyaya göre Netflix, ücretsiz deneme kullanımını kullanıcılara sunmasada üye olmadan film izleme imkanı sunacağını açıkladı. Bu film, dün itibarıyla Netflix aboneleriyle buluşturulan  “To All The Boys I’ve Loved Before” filmi olacak.

Yorum Yap