1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. La Casa De Papel’in 4.Sezon Tarihi Belli Oldu

La Casa De Papel’in 4.Sezon Tarihi Belli Oldu

İspanyol Yapımı Dizi La Casa De Papel Yayınladığı Tanıtım Videosu İle 4.Kısım Çıkış Tarihini Açıkladı.

la-casa-de-papel-4-sezon

Geçtiğimiz günlerde Netflix ile uzun süreli kontrat imzalayan, dizinin yazarı Alex Pina yaptığı basın toplantısında dizinin 4.kısım çıkış tarihini açıkladı

La Casa De Papel’in Yeni Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı

İlk 2 sezonu İspanya’da bir kanalda yayınlanan ardından Netflix ile yapılan anlaşma sonunda 3.sezonu Netflix’te yayınlayan dizinin 4.sezonu 3 Nisan 2020de yayınlanacak. Dizinin çıkış tanıtım videosu Youtube üzerinden yayınlandı. Bizi yine sürprizlerin beklediği bu yeni sezonda en çok merak edilen konu son bölümde yaralanan Nairobi karakterine ne olduğuydu. Fragmanın sonunda çıkan Nairobi bize farklı bir durumun geldiğini gösterir gibi.

Her sezonunda yeni karakterlerin geldiği bu dizinin şu anlık kadrosunda bir değişiklik bulunmadığı görülüyor. Diziyi seven insanlar yeni sezonunda da La Casa De Papel’de sürpriz olayların olacağı ve yine geçmişte yapılan olayların bağlantılarını göreceklerini tahmin ediyor. Tüm dizi severlerin dileği ise bazı diziler gibi (bkz: Game of Thrones) beklentilerin altında bir finale sahip olmaması. La Casa De Papel’in final sezonu 3 Nisan’da Netflix’te yer alacak.

Yorum Yap