1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. NBA 2K22 WNBA Modu

NBA 2K22 WNBA Modu

NBA 2K22

NBA 2K21WNBA modu, hayırsever bir şekilde söylemek gerekirse, barebone’du, ancak 2K ve Visual Concepts, takip için her şeyi ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Geliştiriciler, “The W” için ayrıntılı iyileştirmelere sahiptir. NBA 2K22 bazı temel şikayetleri ele alıyor. En önemlisi, MyPlayer kreasyonlarınızı uzmanlık alanınıza göre yükseltmenize olanak tanıyan rozet tabanlı yeni bir oyuncu ilerleme sistemi var. Hala MyCareer modu kadar sofistike görünmüyor. 2K21, ama daha fazla kapsayıcı olmalı.

NBA 2K22
NBA 2K22

Saha dışı ilerleme de iyileştirmeler aldı. Bir karttaki seçenekleri seçmek yerine, rozetlerinizi geliştirmek için üç oynanabilir deneyim (scrimmage oyunları, takım çalışmaları ve kategoriye özel temas antrenmanları) vardır. Temaslı matkaplar, 2K’ya göre WNBA yıldızlarıyla bağ kurmanıza da yardımcı olacak.

Ayrıca, yalnızca yeni nesil çevrimiçi mod için yükseltmeler bulacaksınız. Artık çöpçatanlığa başlamadan önce arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir ve diğer insanlara karşı oynadığınızda sezonluk deneyim puanları kazanabilirsiniz.

Olarak Çokgen kaydetti, WNBA bileşeninin erkekler ligine kıyasla daha az gelişmiş olacağı alanlar hala var. Gelişmiş ekip yönetiminden veya sanal para biriminizi harcama seçeneklerinden bahsedilmiyor. Diğer spor başlıklarında olduğu gibi, modların eşit olması biraz zaman alabilir. İçerik oluşturucular, yetişmeleri gerektiğinin açıkça farkındalar ve 2K22 önemli bir ilk adım olarak görünmektedir.

Yorum Yap