1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. En Yeni ‘Metroid Dread’ Oyun Fragmanı

En Yeni ‘Metroid Dread’ Oyun Fragmanı

Metroid Dread

Nintendo sürpriz duyurdu Metroid Korku, serideki beşinci ana oyun, bu yıl E3’te. Sürprizin bir kısmı, tam olarak bu yıl 8 Ekim’de gelmesiydi. Şimdi, gelmesine bir aydan biraz fazla bir süre kala, Nintendo yeni bir fragman yayınladı. Metroid Korku, bu, lansmandan önce oyuna son bakışımız olabilir. Tabii ki, bu fragman Nintendo’nun E3’te gösterdiği 20 dakikalık oynanış kadar ayrıntılı değil, ancak yine de ne zaman ne bekleyeceğinizi gösteriyor. Metroid Korku Switch’e geliyor.

Metroid Dread
Metroid Dread
Bu içerik, gizlilik tercihleriniz nedeniyle kullanılamıyor. Ayarlarınızı buradan güncelleyin, ardından görmek için sayfayı yeniden yükleyin.

Video, Samus Aran’ın oldukça büyük ve ürkütücü kötülerle savaşmasının daha sinematik çekimlerini, seriyi birinci şahıstan önce tanımlayan 2D oynanış görüntüleri ile birleştiriyor. Metroid Prime oyunlar. Oyun, yeni bir 2D Metroid oyunu bekleyen insanlara hemen tanıdık geliyor, ancak Samus Aran arazide gezinmek ve düşmanlarla savaşmak için her zamankinden daha fazla yeteneğe sahip. Römork hızlı hareket ediyor, ancak çok sayıda hava atışı, sualtı eylemi, çok sayıda farklı silahlı top silahı, duvardan atlama ve daha fazlası var.

Bunun 2002’lerden bu yana ilk tamamen yeni, yandan kaydırmalı Metroid oyunu olduğu göz önüne alındığında Metroid Füzyon Game Boy Advance için (!), korku yaşayacak çok şeyi var. Ancak en azından şimdiye kadar gördüğümüz kadarıyla, Nintendo en eski serilerinden birini modern oyun çağına getirme başarısını çekmiş olabilir. Bir aydan fazla bir süre içinde öğreneceğiz.

Yorum Yap