1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Knockout City Oyunu Ücretsiz mi?

Knockout City Oyunu Ücretsiz mi?

Knockout City Oyunu

Amazon, Prime Gaming abonelerinin 1 Eylül’den itibaren ücretsiz olarak talep edebilecekleri listeye daha fazla oyun ekliyor. En son eklenenlerden biri Knockout City, Velan ve EA’dan yeni bir sürüm. Mayıs ayında piyasaya sürülen ve Xbox Games Pass Ultimate ve EA Play aracılığıyla zaten mevcut olan bir çapraz platform yakar top kavgası.

Oyun ayrıca 25. seviyeye kadar ücretsiz oynanabilir, ancak seviyeye ulaşana kadar oynamaya devam etmek isteyen Prime Gaming kullanıcıları artık unvanı hiçbir ek ücret ödemeden alabilecekler.

Buna ek olarak, aboneler Lucasfilm Games’i talep etmeye devam edebilirler. Sam ve Max: Yola Çıkın 1 Eylül’den sonra. Oyun, Temmuz ayından bu yana aboneler için ücretsiz, ancak stüdyonunki gibi Indiana Jones ve Atlantis’in Kaderi, bu tarihten sonra listeden çıkarılması gerekiyordu. Sam ve Max: Yola Çıkın antropomorfik bir dedektif köpeği ve tavşan benzeri bir yaratığın yer aldığı bir çizgi romana dayanmaktadır. 1 Eylül’den itibaren ücretsiz olarak sunulacak oyunların listesini tamamlayanlar şunlar: Candleman The Complete Journey, Puzzle Agent, Secret Files 2: Puritas Cordis, Tools Up! ve hafızasızlık.

Knockout City Oyunu
Knockout City Oyunu

Aboneler ayrıca popüler açık dünya RPG için yeni ganimetlere erişebilecek Genşin Etkisi. Yani: 60x Primogems, 8x Hero’s Wit ve 5x Calla Lily Deniz Ürünleri Çorbası. Yeni ganimetler de sizi bekliyor Madden NFL 22, Fall Guys, Red Dead Online, Brawlhalla, Apex Legends, Grand Theft Auto Online ve haydut şirket oyuncular.

Bu ücretsiz oyunlar ay boyunca farklı tarihlerde mevcut olacak ve sadece sınırlı bir süre için geçerli olacak. Aboneler, tekliflerin başlangıç ​​ve bitiş tarihleri ​​için resmi Amazon Prime Gaming web sitesini kontrol edeniz.

Yorum Yap