1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Sifu Usta Kung Fu Savaşları Ne Zaman Çıkıyor?

Sifu Usta Kung Fu Savaşları Ne Zaman Çıkıyor?

Sifu Usta Kung Fu Savaşları

Sifu’nun usta kung fu savaşları 22 Şubat’ta PlayStation ve PC’ye geliyor. Zaten bir süredir radarımızdaydı, ancak şimdiye kadar, kung fu aksiyon başlığını tam olarak ne zaman alacağımız belli değildi. Gamescom’un Açılış Gecesi Canlı etkinliği sırasında Sloclap, oyunun çıkış tarihini açıkladı: 22 Şubat 2022. stüdyo başlangıçta göndermeyi planladı Sifu , ama oyunu geri itti önlemek ekibi fazla çalıştırmak veya kaliteden ödün vermek.

Sifu Usta Kung Fu Savaşları
Sifu Usta Kung Fu Savaşları

Sloclap en geç çıkış tarihini de sonunda açıkladı. Klip, kahramanın bir çatı katı, bir sanat galerisi ve ateşle aydınlatılmış bir geçit gibi yerlerde bir grup haydutla savaştığını gösteriyor. Son fragmanın aksine, en son önizleme şunlardan birine odaklanmıyor Sifu‘in en ilgi çekici mekaniği: karakteriniz öldükten sonra her yeniden dirilişinde biraz daha yaşlanır.

Ön siparişler açıldı Sifu, PlayStation 4, PS5 ve Epic Games Store’a geliyor. Şimdi 40 dolarlık standart sürüme kilitlenirseniz, fotoğraf modu için özel bir avatar paketi ve özel bir sinema paketi alacaksınız. 50$’lık özel baskı için ön sipariş verirseniz, bu bonusların yanı sıra bir dijital sanat kitabı, film müziğinin bir kopyası ve resmi çıkış tarihinden önce 48 saat erken erişim elde edeceksiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 3 sene önce

    Sifu’nun usta kung fu savaşları oyunu mobile gelicek mi herhangi bir duyuru yapıldı mı?

    • 3 sene önce

      PlayStation ve PC’ye gelicek. Mobil için daha duyuru yapılmadı.