1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Netflix Android Uygulamasında Nasıl Oyun Oynanır?

Netflix Android Uygulamasında Nasıl Oyun Oynanır?

Netflix Oyun

Netflix oyunların gelecekte önemli bir rol oynayacağı bir süredir açıktı ve bu oyunu vahşi doğada görmeye başlıyoruz. Şirket şimdi aboneliklerin bir parçası olarak mobil oyunları test ediyor.

Netflix, Engadget’a bunun mobil uygulamasında oyunları ilk kez herkese açık olarak test ettiğini onayladı, ancak başlangıçta kullanılabilirlik çok sınırlı. “Bugünden itibaren Polonya’daki üyeler Netflix mobil oyunlarını Android’de iki oyunla deneyebilir. “Yabancı Şeyler 1984” ve “Yabancı Şeyler 3” Bir Netflix sözcüsü yaptığı açıklamada, “hepsi üyeliklerinin bir parçası” dedi. “Hala çok, çok erken günler ve önümüzdeki aylarda reklam ve uygulama içi uygulama olmadan mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çok çalışacağız. oyun satın alma yaklaşımı.”

Netflix Oyun

Netflix Oyun

Bu oyunları bulut üzerinden yayınlamayacağınızı belirtmekte fayda var. Kullanıcılar Şimdi Yükle düğmesine dokunduklarında Google Play Store’a yönlendirilirler ve oyunu cihazlarına indirebilirler. Oyunları doğrudan Play Store’dan indirmeye devam edebilirsiniz, ancak Netflix oturum açma kimlik bilgilerinizi onaylamanız gerekecek. Netflix uygulaması ve kendi özel uygulamaları aracılığıyla oyun oynayabilirsiniz.

Netflix, iOS dahil olmak üzere önümüzdeki aylarda testi genişletmek istiyor. Oyunları yayınlamadığı göz önüne alındığında, Netflix, Stadia, Xbox Cloud Gaming ve GeForce Now gibi bulut oyun hizmetlerinin Apple’ın mobil cihazlarında karşılaştığı bazı engellerden kaçınabilir. Bunların tümü, App Store’dan indirdiğiniz uygulamalar yerine iOS’ta web uygulamaları olarak çalışır. Netflix’in yaklaşımı biraz daha Apple Arcade veya Google Play Pass’e benziyor.

8/26 14:15 ET Güncellemesi: Oyunları doğrudan Google Play Store’dan indirmeye devam edebileceğiniz açıklandı.

Yorum Yap