1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Lego Star Wars: The Skywalker Saga Ne Zaman Çıkıyor?

Lego Star Wars: The Skywalker Saga Ne Zaman Çıkıyor?

The Skywalker Saga

PS4’teki LEGO Star Wars The Skywalker Saga‘da galaksi sizin. Bu yepyeni oyunda oyuncular, tipik LEGO mizahıyla yeniden yorumlanan dokuz epik Skywalker filminden unutulmaz anlar ve kesintisiz aksiyon yaşayacaklar. Oyun, oyuncuları engin efsaneye kaptıracak ve galakside kendi benzersiz yolculuklarını yaratmak için yüzlerce karakter, gemi ve aracı kontrol etme özgürlüğüne sahip olacak.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga’ 2022 baharında gelecek, hakkında pek bir şey duymadık Lego Star Wars: Skywalker Efsanesi TT Games, Nisan ayında süresiz olarak ertelediğinden beri. Gamescom’un Açılış Gecesi Canlı etkinliğinde, stüdyo ve yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment, serinin alametifarikası olan saygısız mizahı, şakaları ve zarif görselleri kucaklayan yeni bir fragman gösterdi.

 

The Skywalker Saga
The Skywalker Saga


Star Wars filmlerinden ünlü sahnelere bir sürü selam var (oyun, Skywalker destanındaki dokuz girişi de uyarlıyor). Darth Vader ve Darth Maul gibi X-wing savaşları ve ışın kılıcı düellolarının yanı sıra, Rey’in Kylo Ren’in TIE savaşçısını devirdiği anları göreceksiniz. Oyun, arasında seyahat edebileceğiniz 20 kilidi açılabilir gezegen ve 300’den fazla oynanabilir karakter içeriyor.

Henüz kesin bir çıkış tarihi bulunmamakla birlikte, oyun 2022 baharında Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC için çıkacak.
Bu, TT Games’in Legofied olduğu 2016’dan beri Lego Star Wars serisindeki ilk oyun. Star Wars: Güç Uyanıyor. Stüdyonun ilk kez uyarladığı Son Jedi ve Skywalker’ın Yükselişi. Warner Bros. başlangıçta piyasaya sürmeyi planlıyordu Lego Star Wars: Skywalker Efsanesi 2020’de ve ardından 2021 baharında, ancak TT Games’in bitirmek için “daha fazla zamana” ihtiyacı vardı.

Yorum Yap