1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Marvel Süper Kahraman Oyunu Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Marvel Süper Kahraman Oyunu Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Marvel Oyun

Bir sonraki Marvel süper kahraman oyunu, çizgi romanların arka kataloğunun derinliklerine ulaşıyor. XCOM geliştiricisi Firaxis ortaya çıktı Marvel’in Gece Yarısı Güneşleri 1990’ların crossover sorunlarından Midnight Sons ekibine dayanan sıra tabanlı bir rol yapma oyunu. Modern çekim, Şeytanların Annesi Lilith ile savaşırken, Marvel’in ortak yarattığı yeni bir süper kahraman The Hunter’ı oynamanızı sağlıyor. Karakteriniz, Blade, Ghost Rider ve Wolverine gibi Midnight Sons üyelerinden ve ayrıca Captain America ve Iron Man gibi Avengers’ın temel dayanaklarından yardım alacak.

Oyun, Mart 2022’de PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch ve Windows PC’lere ulaşacak. Kısa süre içinde bir oyun sunumu yapılacak.

Marvel Oyun
Marvel Oyun

Merak ediyorsanız: hayır, bu sadece pelerinli bir XCOM oyunu olmayacak. Oyun lideri Jake Solomon söyledi Çokgen bir röportajda gece yarısı güneşleri XCOM serisiyle “sıfır mekaniği” paylaşıyor. The Hunter’ın güçlerini geliştirirken diğer üç kahramanla birlikte görevler oynayacaksınız. Savaşta olmadığınızda, bir açık dünya alanı, diğer kahramanlarla bağ kurmanıza yardımcı olacaktır. Ve XCOM’u harekete geçiren paranoya ve korku yerine, savaşa güvenle giriyorsunuz – yeni başlayanlar için kalıcı bir karakter ölümü yok.

Pek çok Marvel görünümü daha geleneksel kavgacıları ve dövüş oyunlarını içerdiğinde bu bir tür kumardır. Bununla birlikte, Firaxis’in güçlü bir sicili var ve Midnight Sons kataloğuna dalmak, hem uzun süredir Marvel hayranlarının hem de markanın en tanıdık hikayelerini yeniden canlandırmak istemeyenlerin ilgisini çekiyor.

Yorum Yap